ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

S Mikulášom do ZOO zadarmo

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Bratislavská ZOO pozýva všetkých svojich priaznivcov a kamarátov osláviť deň sv. Mikuláša do ZOO. V nedeľu 8. decembra 2019 majú všetky deti vo veku do 15 rokov, v sprievode dospelej osoby, vstup do ZOO zadarmo.

Mikuláš prinesie darčeky nielen detičkám, ale i našim zvieratkám. Program začína o 12.30 h. komentovaným podávaním enrichmentu (tzv. obohatenie života zvierat) vybraným druhom zvierat. Začínať sa bude v spodnej časti ZOO pri medveďovi hnedom, pokračovať budeme ovcami ouessantskými a veľkými mačkovitými šelmami. Nezabudneme ani na primáty a po makakoch a gibonoch odovzdáme darčeky aj našim piatim šimpanzom.

Pre detičky bude od 13.00 do 15.00 h. pripravené vianočné maľovanie na tvár a kreatívne dielničky, na ktorých si môžu vyrobiť či vymaľovať vianočné ozdoby a ozdobiť nimi vianočný stromček v ZOO. Naše lektorky vzdelávania návštevníkov naučia, čo je vhodné na prikrmovanie zimného vtáctva a aj si takúto potravu budú môcť návštevníci vyrobiť. Kto by rád pomohol a daroval niečo aj našim zvieratkám, môže priniesť ovocie alebo zeleninku, ktorej sa zvierací obyvatelia našej ZOO určite potešia. Program ukončíme slávnostným rozsvietením vianočného stromčeka, ktorý bude zdobiť ZOO až do skončenia vianočných sviatkov.

Všetkým návštevníkom, ktorí sa chystajú navštíviť ZOO v tento deň odporúčame, aby u nás nemuseli dlho čakať v rade, zakúpiť si vstupenky vopred online na stránke – https://zoobratislava.etickets.sk/.

V prípade nepriaznivého počasia môže byť zmena programu vyhradená.

zdroj: bratislava.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img