ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Ako je možné, že ex generálny prokurátor Trnka nesedí vo väzbe?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Najskôr, ešte kedysi dávno to bola jazda autom v zákaze, neskôr  uniknutá komunikácia s osobami, ktorých aktivity sa nazvať legálnymi ani pri najväčšej snahe nedajú.

Následne videozáznam, kde vtedy generálny prokurátor robí figuranta pri inštalovaní tajnej a nelegálnej  videokamery dnes súdeným  Mariánom Kočnerom priamo do Trnkovej kancelárie na Generálnej prokuratúre  SR.

Potom sme sa dozvedeli, že  Generálny prokurátor Trnka je podľa slov Mariána Kočnera „nebetyčný kok*t, kok*t a ešte niekoľko krát kok*t“, že ho zastrelia a – a to pozor!! – že odmeny za nezákonné špinavosti ktorých sa mal dopúšťaž vo funkcii generálneho prokurátora sa nachádzajú u Kočnera a vyberie si ich po skončení funkcie. To je snáď sen…

Iba niekoľko hodín dozadu bolo DenníkomN zverejnené ďalšie video v hlavnej úlohe s vtedy generálnym prokurátorom Dobroslavom Trnkom  tentokrát v družnej debate s (aj) exministrom Jánom Počiatkom,  na ktorom t.č. generálny prokurátor viditeľne dohaduje nezákonné konanie konkrétnych osôb a ich v podstate krytie pred zákonom.

Spoločne s Počiatkom sa smejú a žartujú o okrádaní štátu.

Zdá sa vám, že čítate román? Ja som mal obdobný pocit už počas písania tohto  jednoduchého článočku o snáď  najmocnejšom mužovi štátu v danej dobe. Áno, reč nie je o nejakom feťákovi zpod mosta alebo odsúdencovi z Leopoldova, ale o  generálnom prokurátorovi, ktorý sa do novodobej histórie Slovenska zapísal nezmazateľným atramentom.  Nie nastolením práva a spravodlivosti akoby človek od Generálnej prokuratúry očakával, ale opačne – pošpinením všetkého, čo pošpiniť išlo.

A to ešte všetky diely tohto pre občanov Slovenska smutného seriálu neboli „odvysielané“.

Čo nás ešte čaká? Skúsi niekto tipnúť, kto ešte takto fatálne zneužíval funkciu, moc, zákon a dôveru občanov?

Skúsme hneď  spoza rohu – zdola. Tam, kde to všetci poznáme. Skúsme zo svojej dediny či mesta. Teda odtiaľ, kde žijeme, kde nám chodia do škôlky či školy deti, kde sme investovali celoživotné úspory. Čo hovoríte, poznáte nejakého vášho, domáceho človiečika, čo to dáva ľudovo povedané „na Kočnera“?

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Je to hrozne co sa tu na Slovensku deje. Tiez sa pytam, preco este nesedi TrnkaPociatekKaliKocnerJankovskaZahumenskaSklenkaRuskoMalcharekMajsky a im podobni?
    Vcera to niekto povedal v mediach – bolo by to i pre nich lepsie, boli by aspon chraneni.

  2. Dzurinda, Mikloš, Malcharek tiež nesedia a médiá vlastniace Pente ich silno obranuju.
    Médiá a mimovládky tu rozhodujú kto je náš človek

  3. Pred 15 dnami som sa VEREJNE pytal, preco byvaly generalny prokurator Dobroslav Trnka nesedi vo vazbe.

    Po dnesnom obvineni vysetrovatelom NAKA k tomu ma znovu o krok blizsie…

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img