ISSN 1337-8481

štvrtok, 25. apríla, 2024

Pred mestským úradom konečne veje vlajka Slovenskej republiky, Európskej únie a Mesta Sereď.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Mesto Sereď sa dnes (aspoň čo sa týka výzdoby a označenia štátnymi symbolmi) vracia medzi štandard, ktorý je z pravidla vlastný aj tým najdrobnejším dedinkám v najodľahlejších kútoch Slovenskej republiky.

Dnes v predpoludňajších hodinách na svoje miesto pribudli nové vlajkové stožiare, ktoré nahradili do demontáže plne funkčné staré. Nové stožiare sú modernejšie, a vlajky sú umiestnené tak,  že aj pri silnejšom vetre by si mali udržať formu, resp. by mali byť rozvinuté.

Na stožiaroch pred MsÚ sa vedľa štátnej vlajky  Slovenskej republiky  nachádza vlajka Európskej únie a vlajka Mesta Sereď.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. hlavné je , že v deň štátneho smútku a v deň štátneho sviatku na stožiare len srali vrabce a zástavy mali s kované.
    Veď kto že bude Tomčányimu dirigovať !!!! nejaký predseda vlády ??? majte rozum.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img