ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Katarínska batôžková zábava

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Včera sa v Pate uskutočnil v poradí už 13. ročník Katarínskej krojovanej zábavy. Toto podujatie patrí už tradične medzi vyhľadávané návštevníkmi z celého Slovenska, lebo vidieť množstvo nádherných krojov na jednom mieste sa málokedy podarí.

Úvod zábavy patril najmladším krojovaným obyvateľom obce, ktorí návštevníkom zaspievali a zatancovali. Za posledné roky organizátori menia taktiku pri pozývaní hudobníkov a nebolo tomu inak ani teraz, keď si pozvali muzikantov z Brezna. To, že urobili dobre, bolo vidieť na baviacich sa návštevníkoch. A k dobrej hudbe a tancu patrí aj dobré pohostenie. Keďže zábava bola batôžková, každý konzumoval to, čo si so sebou priniesol v „batôžku“. Stoly sa doslova prehýbali pod ťarchou všakovakých dobrôt, čo gazdinky počas dňa na tento účel nachystali.

Nechýbala ani bohatá tombola pre deti i dospelých.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Perfektná zábava, hoci mala hrať dychovka na ktorú sa tešilo viac ľudí, ale aj tak to stálo zato. Štefan: Vďaka za foto z tohto podujatia. Vďaka patrí aj ostatnim čo sa podielali na zabezpečení tohto podujatia a najmä p. starostovi.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
spot_img