ISSN 1337-8481

streda, 24. apríla, 2024

Revitalizácia zelene v SEREDI

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V roku 2017 samospráva mesta Sereď rozhodla o tom, že park na ulici D.Štúra prejde revitalizáciou. Projekt bol vypracovaný no na schválenie financií na jeho obnovu z vonkajších zdrojov si mesto muselo počkať ešte ďalšie dva roky. Zdá sa, že park sa svojej revitalizácie predsa len dočká. Zástupca primátora Ľ.Veselický pre RTV KREA povedal, že projekt bol odsúhlasený a financie má Sereď prisľúbené. Nič teda nebráni, aby sa mesto do rekonštrukcie pustilo. Obnovou prejdú chodníky, lavičky, pribudnú atrakcie pre deti, mobiliár a súčasťou bude aj výsadba zelene.

Mesto plánuje taktiež revitalizovať zeleň pred mestskou poliklinikou. Podľa primátora M. Tomčányiho by tu mal vzniknúť malý parčík s chodníkmi. No a obnovou prejde aj zeleň pred bývalou Vravou na Cukrovarskej ulici. Všetko je ale v štádiu plánovania, na výslednú podobu si budeme musieť nejaký čas ešte počkať.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img