ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

AVATAR FEST 2019

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V dňoch 23. a 24. novembra sa konal v Seredi ďalší ročník Avatar festu. Ten je súčasťou nášho mesta už tri roky a pravidelne sa koná dvakrát ročne. Brány tohtoročného jesenného festivalu boli otvorené od soboty rána až do nedele večera. Nakoľko záujem o festival narastá, organizátori sa rozhodli priestory rozšíriť. Program prebiehal naraz v piatich priestoroch – divadelnej sále, banketovej sále, tanečnej sále, učebni i telocvični seredského gymnázia.

A čo tento rok čakalo na návštevníkov? Napríklad cvičenie tradičnej indickej jógy, ómovačka, nirvána v pohybe, kaligrafická jóga, ženský kruh s Vierkou Aysi, jóga smiechu či tantra jóga.

V divadelnej sále bolo pre návštevníkov pripravených niekoľko prednášok a diskusií. Jednou z nich bolo „Zvládanie životných prekážok podľa Štefánika.“ Rozprávanie o nezlomnej viere a odhodlanosti inšpirovanej najväčším Slovákom zaujalo všetkých, ktorí sa prednášky zúčastnili. Počas víkendu prebehli aj ďalšie prednášky, napríklad Vzťah muža a ženy, Vedomé partnerstvo, prednáška o pobytoch v tme či Nové odhalenie o DNA. Cestovateľsko-poznávacie zážitky prišiel vyrozprávať do Serede aj Martin Nikodým, no a na festival zavítala aj Bibiana Ondrejková, ktorá si pripravila Básničkové snívanie.

Na festivale boli pre všetkých pripravené aj rôzne workshopy, ako hranie na nástroji woodpack, medosviečkový workshop či zážitkovo-hudobné-ozdravné vibrácie zvukového kúpeľa. K tomu si návštevníci mohli zakúpiť rôzny spotrebný tovar, oblečenie, ochutnať zdravé jedlá či čaje. Každý si jednoducho mohol vybrať to, čo je jeho srdcu a duši blízke.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img