ISSN 1337-8481

štvrtok, 18. apríla, 2024

30. rokov od Nežnej revolúcie v Seredi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mestské múzeum v Seredi | Srdečne Vás pozývame na otvorenie výstavy v Mestskom múzeu v Seredi pod názvom „30 rokov od nežnej revolúcie v Seredi“, uskutoční sa 5. 11. 2019 o 17.00 hod. Ako hudobný hosť vystúpi v programe SEXTET AMO so slovenskými  piesňami  70 – 80 rokov 20. stor. a bude premietnutý filmový zostrih revolučných udalostí ´89 v meste Sereď. Súčasťou otvorenia bude i beseda s niektorými účastníkmi a aktivistami nežnej revolúcie v Seredi.

Tešíme sa na Vás!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ivan Chrenko, Jaroslav Haščák, Tomáš Chrenek, Milan Fiľo, Miroslav Trnka, Peter Paško, Rudolf Hrubý, Jozef a Patrik Tkáčovci, Evžen Balko a rodina, Mária Blašková a rodina, Ivan Jakabovič, Ján Moder a rodina, Martin Kúšik, Richard Marko, Maroš Grund, Anton Zajac, Jozef Oravkin, Jozef Brhel a rodina, Dediči Viliama Pančíka, Ivan Kmotrík, Michal Lazar, Pavol Jakubec, Otto Berger a rodina, Alexej Beljajev, Slavomír Hatina a rodina, Štefan Kassay, Peter Lukeš, Ján Sabol, Juraj Široký,Jozef Antošík a rodina.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img