ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Pri Šúrovciach neprebieha policajná akcia, ale Majstrovstvá KRPZ v Trnave vo výkone služobných psov v klasickej kynológii

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Šúrovce / Dnes v ranných hodinách nás do redakcie kontaktovalo niekoľko občanov, ktorí spozorovali zvýšený pohyb policajných zložiek v oblasti obce Šúrovce. Policajné autá sa mali nachádzať na násype a neďaleko rieky Váh.

Skutočne je z obce viditeľných minimálne 7 policajných vozidiel odstavených na násype a po okolitých poliach sa pohybujú policajní psi. Pre ukľudnenie verejnosti treba povedať, že sa nejedná o žiadnu ostrú policajnú akciu, ale o súťaž policajných psovodov so svojimi psami.

Bližšie v informácii od KRPZ:

MAJSTROVSTVÁ KR PZ V TRNAVE VO VÝKONE SLUŽOBNÝCH PSOV V KLASICKEJ KYNOLÓGII

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave organizuje v dňoch 28.10 – 31.10. 2019 Majstrovstvá vo výkone služobných psov v klasickej kynológii.

Cieľom je porovnať stav a úroveň vycvičenosti služobných psov v rámci kraja a ich riadiacich pracovníkov a tento stav neustále zvyšovať.

Súťažiacich je osem. Každé okresné riaditeľstvo PZ v pôsobnosti Trnavského kraja má svoje zastúpenie. Prvý dvaja psovodi budú Krajské riaditeľstvo PZ reprezentovať na Majstrovstvách Slovenska vo výkone služobných psov v klasickej kynológii.

Súťaž má niekoľko disciplín ako napríklad:
* vyhľadávanie vystrelených nábojníc, vyhľadávane predmetov v teréne,
* cviky poslušnosti
* vyhľadanie pachových stôp v teréne
* vyhľadanie ukrytej osoby v teréne, stráženie pri prehliadke osoby, eskorta
*obrana psovoda
* a mnohé iné

Súťažiacim držíme palce!

MAJSTROVSTVÁ POKRAČUJÚ..

MAJSTROVSTVÁ VO VÝKONE SLUŽOBNÝCH PSOV POKRAČUJÚ…VŠETCI SA SNAŽIA…

Gepostet von Polícia SR – Trnavský kraj am Mittwoch, 30. Oktober 2019

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img