ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Vodič pod vplyvom alkoholu narazil do zaparkovaného vozidla na ul. A.Hlinku

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KRPZ Trnava |MM|  Poverený príslušník dopravného inšpektorátu obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 53 ročného muža, ktorý 23.10. o 12.30 h jazdil na Peugeote karavan. V Seredi jazdil po ulici Hlinku v smere od Čepenskej, kde vyšiel mimo cestu vpravo a narazil do zaparkovaného auta Škoda Roomster. Polícia podrobila vodiča dychovej skúške na alkohol, pričom mu bolo nameraných 0,70 mg, čo je v prepočte 1,46 promile. Vodič bol zadržaný a v tzv. superrýchlom konaní bol už aj odsúdený.

autor fotografie: čitateľ SOL
autor fotografie: čitateľ SOL

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. To čo zas jaký debil nevie, že keď je nadrbaný, nemá liezť do auta…ešte že tam nikoho nezrazil, veď tadiaľ chodí kopu ľudí a hlavne deti ho školy 😤😤😤

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img