ISSN 1337-8481

sobota, 13. apríla, 2024

„Urobíme všetko preto, aby sme zabránili rozvratu spoločnosti a vrátili do jej života dôstojnosť“ – Vladimír Mečiar

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V akom nesmierne hlbokom morálnom bahne sa nachádza Slovensko a ako dianie od Nežnej revolúcie vnímajú konkrétni ľudia vidieť aj na poslednom vyhlásení Vladimíra Mečiara, ktorý sa v pokročilom dôchodcovskom veku snaží o návrat do aktívnej politiky.

Aj takéto dôsledky má sústavné robenie  „hrubých čiar“ a nedostatočné vysporiadanie sa ako s totalitným režimom a jeho strojcami v ´89-tom roku,  tak so spôsobmi zavedenými práve V. Mečiarom, ale aj iba nedávne totálne zlyhanie občianskej spoločnosti, ktorá nemala síl poslať do histórie súčasných politikov, ktorí svojou aroganciou a neúctou  krajinu doviedli do úplného morálneho úpadku. Až takého, že Mečiar ohlasuje návrat do politiky. A až takého, že si dovolí občanov  a spoločnosť absurdne presviedčať  o svojom predurčení „vrátiť do jej života dôstojnosť“.

S históriou najskôr Československa a následne Slovenska sa spájajú roky končiace na číslo 8. História hovorí, že k vážnym zmenám došlo v roku 1918, 1948, 1968, 1988, resp. 1989, následne v 1998. Teraz máme 2019 a zmeny, ktoré započali práve v roku 2018. Či sa jedná o náhodu alebo nie, riešiť nebudem. Nastal však najvyšší čas započaté zmeny dokončiť a tak, ako do histórie bolo poslané  HZDS s Vladimírom Mečiarom, rovnakú cestu treba ukázať  SMERU a jeho predstaviteľom. A ich návraty a pokusy o návraty navždy vylúčiť vyvodením zodpovednosti za stav, do ktorého neskutočnou aroganciou a amorálnym správaním sa vo verejných funkciách našu krajinu dostali.

Zdroj Foto: FB a DennikN

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Zdroj FB dennikN 😂

    A k téme: Každý občan má právo vstúpiť do politiky či sa to niekomu páči alebo nie. Ľudia rozhodujú či mu dajú svoj hlas.
    Tak ako keby teraz Dzurinda s Miklošom ohlásili návrat do politiky síce znie pochmúrne ale demokracia plati pre každého.
    Mečiar má spiacich voličov ktorí nechodia dlhú dobu k voľbám a je ich dosť aj v LSNS. Takže kľudne môže dosiahnuť 5 % hranicu a presne na to slúžia voľby aby občania rozhodli koho chcú v parlamente.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img