ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

Ženy v hádzanej víťazne

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

HK Slávia Sereď | Slávistky nenechali nikoho na pochybách a jednoznačne počas celého zápasu dominovali a pripísali si dva dôležité body. Výborný výkon v bráne domácich predviedla J. Mozoľová.

HK Slávia Sereď  – MHK Šurany 27:20  /19:12/

Zostava: J. Mozoľová, L. Trojáková, V. Lenčéšová – L. Lenčéšová 4, M. Trojáková 1, Lencsésová V. 2, Csádiová V.9 , Gregušková D. 2, Hercegová L. 5, Mészárosová V. , Pavlíková D. 3, Štrbová V. 1                  Trénerka: K. Dubajová

St. žiačky si vo veľmi rýchlom a na góly bohatom zápase vybojovali remízu.

HK Slávia Sereď – MŚK DAC Dunajská Streda A 37:37 /17:21/                    Očenášová E. –  Szilvasiová K. 4, Osazee J. 14, Malá J. 5, Žáková V. , Slobodová L. , Malá K. 11, Mészárosová N. , Nagyová L. 3

Tréner: J. Vavrinec

Ml. žiačky

HK Slávia Sereď – MŠK DAC Dunajská Streda A 9:21 /3:10/

Polášová S.,- Gálová M. ,Chrupková K. 6, Fogelová L. 1, Sokolová B., Chynoradská E, Nagyová B., Fogelová E. 2, Chynoradská N., Mališová S.

Tréner: Mgr. M. Novák

Dievčatá v zápase bojovali a ukázal, že ich hádzaná baví. Súperky boli fyzicky zdatnejšie, čo aj využili na svoje víťazstvo.

Dorastenky:

HK Slávia Sereď – ŠKP Topoľčany 14: 6 /6:3/

HK Slávia Sereď – Strojár Malacky 19:21 /10: 9/

HK Slávia Sereď – MHáK Martin 18:15 /10: 8/

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img