ISSN 1337-8481

štvrtok, 18. apríla, 2024

Dopravná nehoda medzi Vinohradmi nad Váhom a Dvorníkmi si vyžiadala dva životy – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Prezídium HaZZ |MM|  Hasiči zasahujú pri vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na štátnej ceste II/507 v katastri obce Dvorníky, okres Hlohovec. Pri nehode došlo k zrážke dvoch dodávok, pričom jednu z nich po náraze zachvátili plamene. Hasiči požiar vozidla zlikvidovali a unikajúce prevádzkové kvapaliny zasypali sorbentom. Následkom nehody utrpeli dve osoby zranenia nezlučiteľné so životom a jedna osoba utrpela zranenia rôzneho rozsahu. Na mieste udalosti zasahuje aj posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby.

Foto: HaZZ

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ 28.10.2019 – tlačová správa KRPZ Trnava

BILANCIA JE VEĽMI SMUTNÁ: 2 MŔTVI, 1 ŤAŽKO ZRANENÝ

K nehode došlo dnes okolo poludnia na ceste medzi obcami Dvorníky a Vinohrady nad Váhom, pravdepodobne tak, že vozidlo  Piagio prešlo do protismeru, kde sa zrazilo s Fiatom Ducato.  Jeho vodič (34) z Horných Salíb a spolujazdec (32) z Bojničiek utrpeli zranenia, ktorým na mieste podľahli.

Vodič  Fiatu Ducato z Nitry bol s ťažkými zraneniami prevezený vrtuľníkom do nemocnice. Auto  začalo v dôsledku nehody horieť.

Nehodu na mieste prevzal vyšetrovateľ, na zistenie presných  príčin bol pribratý aj znalec z odboru cestná doprava. Polícia cestu uzatvorila a vykonáva odklon premávky po okolitých obciach.

Apelujeme na vodičov:

Zvýšte opatrnosť, jazdite  s ohľadom na jesenné podmienky. Na cestách býva viac vody, ktorá môže stáť vo vyjazdených koľajach a spôsobiť tak aquaplaning. Spomaľte! Na jazdu sa sústreďte  a sledujte situáciu v cestnej premávke.

– –

tlačová správa Vrtuľníkovej záchrannej služby ATE

K dopravnej nehode, ktorá sa stala dnes krátko predpoludním v katastri obce Dvorníky (okres Hlohovec), bol privolaný aj záchranársky vrtuľník zo svojej základne v Nitre. Išlo o zrážku dvoch dodávok, pri ktorej, žiaľ, na mieste zahynuli dvaja ľudia. Posádka leteckých záchranárov si do svojej starostlivosti od rýchlej lekárskej pomoci prevzala 30-ročného muža, ktorého s poranením viacerých častí tela a popáleninou hornej končatiny v stabilizovanom stave, pri vedomí vrtuľníkom transportovali do Fakutlnej nemocnice v Nitre.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img