ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

Škola sa zapojila do súťaže. Pomôcť získať výhru môžete aj Vy.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Svet technológií sa neustála posúva dopredu a ak chceme byť na tento svet pripravení, bez vyskúšania si technologických noviniek to nie je možné. Týka sa to aj vzdelávania. Moderných a kvalitne vybavených učební nikdy nie je dosť, a preto sa spoločnosť MB TECH BB s.r.o. pod hlavičkou Školská technika rozhodla pomôcť k lepšiemu vzdelaniu a darovať interaktívnu učebňu až 9 školám na Slovensku.

9 škôl s najvyšším počtom hlasov (3 v každej veľkostnej kategórií) získajú buď 5.000€, 2.000€, alebo 1.000€ na nákup najmodernejšej výpočtovej techniky po . Pre všetkých hlasujúcich je pripravených vyše 100 vecných cien. Súťaž prebieha od 1.10. – 30.11. 2019.

Do súťaže sa zapojila aj Špeciálna základná škola v Seredi, ktorá by v prípade výhry chcela získať financie na nákup notebookov, PC, interaktívnych tabúľ, tlačiarní či projektorov. Hlasuje sa prostredníctvom sms, kde každý deň môžete poslať jednu správu. Cena jednej sms je 0,10 €. Text správy, ktorým za školu zahlasujete je NNL GXQ na číslo 6662.

Každý, kto sa zapojí do hlasovania je automaticky zaradený do súťaže o vecné ceny

Bližšie informácie o súťaži nájdete na www.NANOVYLEVEL.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img