ISSN 1337-8481

pondelok, 15. apríla, 2024

V Seredi pribudol nový servisný cyklostojan

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V mesiaci máj 2019 vyhlásil Trnavský samosprávny kraj súťaž, v ktorej mohli obyvatelia kraja hlasovať za projekty, ktoré v rámci Participatívneho rozpočtu župa finančne podporí. Jeden z návrhov, za ktorý mohli obyvatelia hlasovať bol aj projekt OZ Mám rád cyklistiku s projektom, ktorý počítal s osadením dvadsiatich nových stojanov na bicykle na území mesta Sereď, ktoré mali nahradiť staré nefunkčné stojany. Súčasťou projektu malo byť aj osadenie špeciálneho servisného cyklostojanu.

Tento projekt bol v hlasovaní úspešný a tak sa členovia OZ Mám rád cyklistiku pustili do realizácie. V meste už pribúdajú nové stojany na bicykle a priebežne sa dopĺňajú ďalšie. Od začiatku októbra už bude cyklistom slúžiť aj nový servisný cyklostojan, ktorý je nainštalovaný na cyklotrase za zadnou bránou mestského parku. Ako povedal Erik Štefanek: „Servisný stojan bude slúžiť ako domácim, tak aj cezpoľným cyklistom na základné opravy bicykla. Stojan je v zábere kamery, tak veríme že odolá prípadnému vandalizmu a budeme sa z neho môcť všetci tešiť. Za touto aktivitou stojí naše OZ Mám rád cyklistiku v spolupráci s Mestom Sereď. Projekt podporili Trnavský samosprávny kraj a Tvoríme kraj.“

Servisný cyklostojan umožňuje dofúkať pneumatiky, opraviť defekt, či využiť náradie k rôznym iným neočakávaným jednoduchým opravám ako je uvoľnený pedál, nosič či detská sedačka. Používa sa veľmi jednoducho a je kompatibilný so všetkými typmi bicyklov.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img