ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

Septembrové vydanie tlačených Seredských noviniek je na ceste do Vašej poštovej schránky!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MsÚ Sereď /  Dnes sa začala distribúcia septembrového vydania tlačených Seredských noviniek.

Čo si v nich nájdete? Servis najdôležitejších informácií z radnice, rozhovory s riaditeľkami našich materských škôl, obzrieme sa za udalosťami v Seredi počas letných prázdnin, mnohých poteší špeciálna príloha, v ktorej domáci zberatelia pohľadníc starej Serede predstavia svoje príbehy a pozvú vás na unikátnu výstavu do Mestského múzea v Seredi. Budúcnosti našej polikliniky je venovaná rubrika Otázka mesiaca, o budovaní emocionálnej inteligencie u školákov si zasa prečítate v rubrike Bezpečné mesto.

Kto správne vylúštil tajničku a sa stal výhercom? O aké ceny sa môžete pokúšať v tomto čísle Seredských noviniek? Aké prípady musela riešiť polícia počas prázdnin, čo je aktuálne v Seredskom chotári a aké podujatia nás čakajú v septembri? Aj to sa dozviete v Seredských novinkách číslo 5.

Distribúcia tlačených Seredských noviniek práve začala a najneskôr v utorok 5. septembra by ste ich mali mať aj Vy vo svojej poštovej schránke. Budeme preto radi, ak nás budete informovať, či sa tak stalo. Distribútorom je Slovenská pošta.

Prajeme Vám príjemné čítanie!

Kontakt pre nahlasovanie doručených / nedoručených tlačených Seredských noviniek do Vašej poštovej schránky: zuzana.slahuckova@sered.sk.

 

foto: autor

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Už prišli. Ale ako som si všimol,väčšina ľudí to zo schránok vyhádzala do odpadkovej krabice na letáky. Ja som si zopár zobral. Výborná vec na stôl na čistenie zeleniny…

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img