ISSN 1337-8481

nedeľa, 21. júla, 2024

Hokejbalový turnaj plný adrenalínu a nečakaných momentov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V nedeľu 27. augusta sa na ihrisku TJ Rozkvet v Strednom Čepeni konal hokejbalový turnaj, ktorý priniesol napätie, nečakané momenty ale aj zábavu.

Hokejbal je populárna športová disciplína, ktorá kombinuje prvky hokeja a florbalu. Hrá sa s loptičkou a hokejovými palicami na pevnom povrchu. Turnaj prilákal niekoľko tímov, ktoré súťažili o titul majstra. Súťaž bola napínavá od začiatku až do konca. „Tímy preukázali svoju schopnosť kolektívne pracovať, videli sme rýchle reakcie a presné strely na bránku. Vzhľadom na to, že hokejbal je rýchly a dynamický šport, každý zo zápasov bol skvelý a vzrušujúci,“ uviedol organizátor Patrik Vondena. Napriek súťaživému duchu bolo cítiť priateľskú atmosféru. Hráči hrali 2×12 minút systémom každý s každým. Hoci extrémne horúce počasie pridalo na náročnosti, hráči dali do zápasu naozaj všetko.

Výsledky turnaja boli napokon nasledovné:

1. miesto: družstvo WARRIORS Nitra
2. miesto: družstvo DRINK TEAM Nitra
3. miesto: družstvo ZÁHUMENICE Sereď a okolie

Víťazné tímy sa mohli tešiť z pohárov a medailí. Ocenený bol aj najlepší strelec Kristián Bernat a najlepší brankár Nikolas Fraňo.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img