ISSN 1337-8481

streda, 24. apríla, 2024

FC Pata – MŠK Hurbanovo 4 : 0 (2 :0 )

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dnes sa hralo 4.kolo Majstrovstiev regiónu – IV. ligy HUMMEL ZsFZ. Futbalisti Paty privítali na svojom ihrisku súpera z Hurbanova. Už od samého začiatku stretnutia domáci nenechali nič na náhodu a v prvej desaťminútovke viedli už 2 : 0, keď v 2. min. skóroval Andrej Pekár a v 9. min. Róbert Valenta.

V druhej časti hry sa obraz zápasu nezmenil, hostia ani raz neohrozili domáceho brankára Wágnera, naopak domáci, i keď mierne poľavili v hre, predsa ešte pridali do brány hostí dva ďalšie góly, keď skóroval v 49.min. Samuel Ďuriš a v samom závere stretnutia v 90.min. striedajúci Peter Kudlička.

ŽK: 1 : 1, ČK: 0

Zostava domácich: Roman Wágner, Samuel Ďuriš, Tomáš Porázik, Vladimír Lomen, Mário Strakoš, Adrián Maron (46. Fridrich Hodúr), Martin Garaj, Roland Paseky (82. Kamil Polakovič), Andrej Pekár (71. Marko Pilo), Radovan Lipovský (71.Peter Kudlička), Róbert Valenta (K). V 85. min. ešte vystriedal T. Fridricha Hodúra Mykyta Kolesnikov. Na lavičke boli ešte: Adam Mihočka, Miroslav Turoň a Timotej Baláž.

tréner: Lukáš Herák

V 5 – tom kole súťaže vycestujú patanskí futbalisti o týždeň (3.9.2023) do Levíc, kde zohrajú o 16.00 hod. majstrovské stretnutie s miestnym Slovanom Levice.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img