ISSN 1337-8481

štvrtok, 25. apríla, 2024

AFK PUMA Sereď rok 2023

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

FK Puma Sered / AFK Puma Sereď je OZ založené za účelom športovania širokej verejnosti. Stretávame sa  pravidelne každý týždeň na ihrisku ZŠ J.Fándlyho.

Aj v roku 2023 pokračujeme pravidelným zápasmi na ihrisku ZŠ J.Fándlyho, za čo ďakujeme pani riaditeľke a mestu Sereď.

Vo februári  sme mali výročnú členskú schôdzu, ktorej sa zúčastnila nadpolovičná väčšina členov, preto sme mohli odsúhlasiť program na rok 2023 a iné dôležité body programu schôdze.

V apríli nás pozval náš staronový súper z Červeníka na futbalový zápas, ktorý sme hrali v Červeníku. Prehrali sme 1-0, preto im máme doma čo vracať. Po zápase sme si posedeli pri výbornom guláši a podebatovali.

Náš projekt je REALIZOVANÝ S FINANČNOU PODPOROU MESTA SEREĎ formou dotácie, za čo veľmi pekne ďakujeme.

Stále platí, že kto má chuť si zahrať futbal a pravidelne sa stretávať, je u nás vítaný.

foto: autor

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img