ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

Včerajší rizikový futbalový zápas v Trnave bez výtržností. Dohliadali stovky policajtov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Stovky policajtov včera v Trnave dohliadali na presuny fanúšikov oboch tímov, ako aj na priebeh futbalového zápasu medzi klubmi FC Spartak Trnava a KKS Lech Poznaň.

Počas bezpečnostných opatrení nedošlo k vážnemu narušeniu verejného poriadku, k hromadným výtržnostiam ani k závažným trestným činom.

HOSTIA SA NA PLOCHU NEDOSTALI

Viacero osôb v sektore hostí sa malo tesne po zápase snažiť odstrániť zábranu medzi tribúnou a samotným futbalovým ihriskom. Polícia však ihneď poskytla asistenciu usporiadateľovi a zabránila tak fanúšikom hosťujúceho tímu vstúpiť na hraciu plochu.

ZAOBERÁME SA AJ SPREJERSTVOM

Policajti riešia poškodenie steny deliacej jednotlivé divácke sektory, ktorú mala neznáma osoba posprejovať približne 1,5 m veľkým obrázkom a vulgárnym nápisom. Prípad rieši poverený policajt v súvislosti s prečinom poškodzovania cudzej veci.

Polícia ukončila bezpečnostné opatrenia hodinu pred polnocou.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Koľko to mohlo stáť daňových poplatníkov , táto cirkusáreň z dôvodu toho, že sa nevedia vpratať do kože vie to niekto 350 000 ?

  2. 17:22 na zapase bolo 17 000 divakov, z toho min. 12 000 dospelych/pracujucich. Takze ak by to aj stalo 350 000, zaplatili si to fanusikovia. Ovela nezmyselnejsie veci sa platia z penazi danovych poplatnikov tak preco Vam vadi z casu na cas aj platba za ochranu danovych poplatnikov? Trnava do teho!;)

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img