ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

AKTUÁLNE: Na D1 za Hlohovcom v smere do Piešťan rátajte s kolónami – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Na diaľnici D1 v smere Trnava- Trenčín za odbočkou na Hlohovec je momentálne niekoľkokilometrová zápcha. Na ceste majú pracovať cestári! Zdržíte sa minimálne 30 minút.

Obíďte radšej po starej ceste.

– – –

AKTUALIZOVANÉ 12.55 hod.

Asi od 73 km pracujú cestári, ktorí maľujú čiary! Zdržanie je aktuálne až 45 min až 1 hodinu, zdržanie sa pravdepodobne bude predlžovať keďže je piatok.

 

AKTUALIZOVANÉ – pridané fotografie

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Anonym 18. augusta 2023, 15:24 – myslim si, ze malovanie ciar na dialnici je pre bezpecnost cestnej premavky normalne a potrebne.

    Problem vidim v tom piatku pocas najvacsej dopravnej spicky.

    V civilizovanom svete takuto cinnost vykonavaju vylucne v NOCNYCH HODINACH po 23. do 04. hod. rano.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img