ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

Blší trh v Kyjeve

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Počas posledného mesiaca sme v niekoľkých článkoch týkajúcich sa hlavne exponátov zakúpených na Ukrajine a prinesených do Múzea totality, spomenuli tzv. „blší trh“ v Kyjeve. Do akej miery dnes poznáme blšie trhy u nás a má bežný človek predstavu, ako vyzerá taký trh v meste s 5 miliónmi obyvateľov na východ od nás?

Čo všetko na blšom trhu kúpime a prečo na  „blšáky“ chodíme tak radi?

Jedinečná atmosféra a k dostaniu skutočne všetko, čo koho napadne. /plne staré,staré ale aj veci novšieho dáta. Už som videl v predaji aj staré hrdzavé a pokrivené klince. Možno aj oni si kupca raz našli…

Nakupovať dnes v Kyjeve a to nielen na blšáku, má ešte jeden význam. Každým Eurom podporujeme ľudí vo vojnovej ťažko vojnou skúšanej ekonomike  na príjem vyslovene odkázaných.

Sme radi, že sme mali možnosť svojim i keď malým, no istým dielom pomôcť…

Pohľady na pre nás nepredstaviteľne rozsiahly blší trh a tovar na ňom predávaný, prinášame vo fotoreportáži.

Aké máte s obdobnými blšími trhmi skúsenosti vy? Podeľte sa o ne snami v diskusii.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. … 17. augusta 2023, 10:55 – na Ukrajinu, aj priamo do Kyjeva ideme o niekoľko dní. Znovu navstivime aj blsi trh – ten nevynechavame nikdy.

    Ak s cestovanim po Ukrajine nemate osobne skusenosti, kludne sa pripojte.

  2. Choďte už niekam s tou Ukrajinou 🙈.Už mi tí Ukrajinci lezú na nervy, všade by chceli mať prednosť,či u lekára,alebo v buse.Autobus obsadený,vodič už nikoho nezoberie a madam si myslí,že keď je z Ukrajiny, všetci sa pokakáme.

  3. Miloš a čo je neako kľud.blsak,nezmysli. A čo hrdý Ukrajinci ako sa majú? Amíci odkláňajú svoju pozornosť od nich aj ty si ticho,či nič sa tam nedeje?

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img