ISSN 1337-8481

utorok, 23. apríla, 2024

Zradný zostatkový alkohol. Viete ako dlho zostáva v tele?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Prezídium PZ SR |MM| Nie, toto nepokúšaj. Buď si daj pivo, alebo choď autom. Správna je iba jedna voľba, nie dve naraz.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Vôbec nie som za alkohol za volantom. A preto som si kúpil značkový alkoholtester. Veru stál aj skoro celý mesačný plat. No, ale iné chcem písať. Je niečo iné ak / hovorím podľa seba / fúkam u policajta a niečo iné je , ak idem na odber krvi. Tie hodnoty , čo tu ukazujú vôbec nie sú reálne pokiaľ fúkam policajtovi do alkoholtesteru. Sú podstatne kratšie. A u profíkov , je spaľovanie ešte rýchlejšie. Chcem týmto tu iba odporučiť, že jazda s alkoholom v krvi sa naozaj nevypláca / drogy radšej vôbec nespomínam, to už je za 15. čiarou/. A ešte spomienka na Coronu. Nik z kompetentných / vždy riešim takéto veci úplne hore / mi vtedy nedokázal objasniť, či môžem dostať Coronu, ak fúkam po x tom prikázancovi policajtov. Vtedy by som bol radšej išiel na odber krvi, lenže tam už zas všetko bolo nakazené. A vlastne, ani von sa nedalo , iba v noci, lebo Corona vtedy tvrdo spala.

  2. Zostatkovy alkohol by sa vôbec nemal brať do úvahy treba trestať tých , ktorí pili pred jazdou,alebo počas nej v dnešnej uponáhľanej dobe keď v tomto kapitalistickom zriadení musíte robiť od nevidím do nevidím, sviatok nesviatok , sobota nedeľa si nemáte ani kedy sadnúť s priateľmi a keď sa vám to po práci podarí niečo popijete a ráno o 6.00 musíte ísť do práce so strachom, že čo to nafukate tak ďakujem pekne 0,5 promile by som kľudne povolil tak keď už nemáme platy ako západ tak nech máme aspoň čo to z ich výhod .

  3. Erich 16. augusta 2023, 8:06 – nestiham sa divit nazoru, kedy by jedinec kludne v praci alebo za volantom povolil 0,5%o alkoholu.

    To vazne nedokazete uspech oslavit inak, ako alkoholom?

  4. Prečo každý porovná platy s tým zlým západom a kapitalisti? Však ich porovnaj napr s takým ruskom,ktoré ho koľkí Slováci obľubujú…a keď je nízky plat,postav sa na svoje a začni niečo robiť ty,zamestnaj pár ľudí a daj im aj 3000 plat…nielen PLAKAŤ…!!

  5. Miloš máš to doplete e v Anglicku je dovolené 0.8 a na západe 0.5 alkohol zostatkovy to už za nič nemôžu dávať pokuty bohužiaľ nedá sa to ináč zistiť či je xbytkovy alebo niekto píl pred jazdou na západe vám nedávajú do papule hneď trubičku ale keď niečo spravíte u nás spravodlivých ako Vatikán dávame do papule hneď trubičku a potom máme také štatistiky aké máme

  6. Miloš máš to doplete e v Anglicku je dovolené 0.8 a na západe 0.5 alkohol zostatkovy to už za nič nemôžu dávať pokuty bohužiaľ nedá sa to ináč zistiť či je xbytkovy alebo niekto píl pred jazdou na západe vám nedávajú do papule hneď trubičku ale keď niečo spravíte u nás spravodlivých ako Vatikán dávame do papule hneď trubičku a potom máme také štatistiky aké máme

  7. Keď alkoholici odôvodňujú svoje konanie… Musíte mať úbohé životy, keď si nemáte čas sadnúť s priateľmi a keď sa vám to konečne podarí, hneď sa treba nadrbať a potom ráno tŕpnuť, aby ste nenafúkali. Krásny život. Keď už nemáte platy ako na západe, treba aspoň slopať. Tupci.

  8. Všetci máte svoju pravdu, ale alkohol za volant nepatrí. Čo ma zaujalo je porovnanie 85 kg chlapa a 60 kg ženy. Ten čo podhadzuje tieto bludy musí mať ale dobrý matroš na zhulenie.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img