ISSN 1337-8481

streda, 24. apríla, 2024

Polícia vyšetruje zrážku motocyklistu a osobného auta v Seredi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Polícia bola privolaná k dopravnej nehode, ktorá sa stala v sobotu, krátko po 14:00 h na Cukrovarskej ulici v meste Sereď.

Podľa prvotných informácií mal 32 ročný vodič na aute Opel Astra odbočovať vľavo na vedľajšiu cestu. Po hlavnej ceste išiel v protismere 30 ročný motocyklista, ktorý sa už autu nedokázal vyhnúť a narazil do jeho prednej časti. Silný náraz motorkára odhodil aj do ďalšieho auta, ktoré čakalo na križovatke.

Pri nehode utrpel motocyklista viaceré zranenia, s ktorými musel byť záchranármi prevezený do nemocnice. Policajti alkohol ani u jedného z vodičov nezistili.

Presné príčiny a okolnosti nehody sú predmetom ďalšieho policajného vyšetrovania.

– – –

O dopravnej nehode sme vás informovali v sobotu v našom médiu tu:

PRÁVE TERAZ: Havária na Cukrovarskej ulici v Seredi

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. no na príklady a výsledky si máme vlastne počkať keďže je to v šetrení, no tá križovatka je taká na rýchlejšie štarty z vedľajšej..

  2. Reakcia:: videli ste na tachometer? Keď ste presvedčený že ten motorkar neišiel tých 50 km/h a potom, prečo policia nerobila vinníkovy test na drogy, nebola to prvá jeho nehoda. Policia ho dobre pozná. Vraj o to musí požiadať poškodený, no chcem to vidieť že ten ležiaci a zranený o to požiada..

  3. Vodič OMV mal odbočovať na vedľajšiu cestu, čiže z hlavnej. Z toho je zrejmé,že motorkár išiel rovno , ďalej po hlavnej bez ohľadu na to, čo sa deje na križovatke pred ním. Keby išiel predpísanou rýchlosťou a dodržal si bezpečný odstup, stihne zareagovať, zabrzdí a nemusí v križovatke robit ani manever a obiehať, či obchádzať.

  4. MP.tak to je geniálna úvaha, a čo mal sledovať na križovatke?to že známi narkoman sa strčil niekomu do cesty?čo sa kam ponáhľal?mal počkať kým mu nejde nič v protismere, potom mohol odbočiť, a ako viete že nešiel predpisanou rýchlosťou?

  5. Pokial policia to nevysetri, vsetko su len dohady a kazdy ma na to svoj uhol pohladu, Motorka, z ktorej ostali len plechy skor ukazuje, ze motorkar nesiel predpisanou rychlostou. Medzi autom v protismere a vedlajsou cestou bolo dost miesta, aby motorkar zareagoval, keby siel predpisanou rychlostou. Nemam to z vlastnej hlavy, ale reprodukujem nazor policajta vo vysluzbe, ktory to komentoval na mieste

  6. Reakcia: Prosím ťa keď ti niekto sfetovaný rovno pred tebou odbočí bez smerovky a úplne žiadneho spomalenia potom mi povedz dobre 😉 keby ideš na bicykli aj tak ťa zotne a nevyhneš sa mu… len som mal zrazu pred sebou bielu kapotu a ostala tma.. reagovať a vnímať reálny svet som začal až v GA a popravde som rád že som sa prebral…

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img