ISSN 1337-8481

štvrtok, 25. apríla, 2024

AKTUÁLNE: Po Šintave sa majú pohybovať podozrivé osoby

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Upozornenie pre obyvateľov Šintavy od občana!

„Dobry den , aktualne sa po Šintave pohybuju ludia pozerajuci do dvorov … po osloveni sa tvaria ze predavaju cibulu. Maju jeden mech v kufry. Pozor na nich . Dvaja muzi cierne tricko a biele tricko , zena sofer Skoda Fabia kombi.“ – upozorňuje na sociálnej sieti Ladislav Mosný.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Pán Majko a o tom, ako mladý Ukrajine v Čechách znásilnil, dorezal a potom zhodil 15. ročné dievča nenapíšete?Či to sa vám k článkom o vašej ospevovanej Ukrajine nehodí?

 2. anonym 13.august 14:45
  skoda, ze sa sem neda hodit meme, uplne by sem pasoval obrazok dievcatka z filmu forrest gump, ktore sa pyta „are you stupid or something?“

 3. Kompletná cigánska komunita drogová sa presťahovala do Serede na NámestieSlobody z NITRY. EČ ich vehiklov to jasne ukazujú a tak pôsobia aj v ŠINTAVE, ako je evidentné. Zásadne nepracujú, veď načo…

 4. Ešte že máte fb a inšie pic…ny len píšete nič iné ako buzeranti co si spravil ty co si sem dal príspevok? Nič!!!! Určite si išiel na kolobezke chvíľku za ním!!? Jasne nič!!! Si nespravil!!! Fuj odporná teplá doba!!!

 5. Prave preto Matovic nam daroval novy typ SPZ aby sme nemohli takychto asocialov identifikovat, ked sa budu pohybovat po uliciach nasho mesta a budu nam vykradat domy a byty.
  Nech sa paci.

 6. Keďže sa nedá napísať k tej cirkevnej akcii tak to napíšem sem : takých feši miništrantov máme škoda že nie som farár

 7. Títo seredsky občania sú na toľko jednoduchý ľudia ktorí sa môžu rovnať s napitimy opicami. Nerozumiem prečo tu rozoberajú Ukrajinu keď táto stránka sa zaoberá o Seredi a jeho okolí.

 8. Uplne vsetko zariadili naše mudre hlavy v parlamente spolu s EU, vaše komentáre su hlavne na nič.. Grazlom a nie len ciganom sa dari a dlho, no cigani su aj takí co si zasluzia veliku úctu, no o tom je zbytocne pisať. Je tp o regionoch. Ciganske osady a kultivovany cigani. Ked vyrastate v osade ako sa da dostat Nobelovu cenu??? Táto vrstva zije ako zije od malicka, nevedia zit inak. A necigani su často horši tak to je,,,

 9. Uplne vsetko zariadili naše mudre hlavy v parlamente spolu s EU, vaše komentáre su hlavne na nič.. Grazlom a nie len ciganom sa dari a dlho, no cigani su aj takí co si zasluzia veliku úctu, no o tom je zbytocne pisať. Je tp o regionoch. Ciganske osady a kultivovany cigani. Ked vyrastate v osade ako sa da dostat Nobelovu cenu??? Táto vrstva zije ako zije od malicka, nevedia zit inak. A necigani su často horši tak to je,,,

 10. ani seredski cigani nevyrastaju v osade a predavaju fety a kradnu 😂 pozri takeho cvaja co sedel v rakusku
  taki ludia robia slovensku a hlavne seredi krasne meno a ktovie kolko takych este je

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img