ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

Nielen dobré espresso robí kaviareň atraktívnou – Pub Captain Morgen, polostrov Hel, Poľsko

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Presne tak. Interiér kaviarne, obsluha, hudba, či dokonca spoločnosť, ktorá je v podniku a spôsob jej zábavy ovplyvňuje konečný dojem z navštevovanej kaviarne.

Po svete sú kaviarne, ktorých interiér je skutočným unikátom a ich návšteva zážitkom nielen pre domácich klientov, ale aj návštevníkov mesta.

Jedno z takýchto kaviarní, barov, resp. reštaurácií, je Pub Captain Morgen na poloostrove Hel.

Z expedície  v Kaliningrade a na poloostrove Hel, sme priniesli dva samostatné materiály:

Keď sme nemuseli sedieť doma… – Poľsko, Gdaňsk 2019

Keď sme nemuseli sedieť doma… – Ruská federácia, Калининград – Kaliningrad 2019

Ani stovky fotografií interiéru pubu Pub Captain Morgen dostatočne nesprostredkujú atmosféru podniku, no snáď budú inšpiráciou nielen pre majiteľov kaviarní, ale hlavne lákadlom pre turistov.

Každopádne odporúčame a to aj pre kvalitu jedla, ktoré sme si v pube dali!!

   

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img