ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

Nový inovatívny program pod záštitou mesta s názvom „Športové štvrtky“ pokračoval aj tento týždeň

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mesto Sereď prišlo s novým inovatívnym programom pod názvom „Športové štvrtky pre mládež“ a otvára tak dvere mladým ľuďom k športu, priateľskej súťaživosti a neformálnym stretnutiam. Cieľom je podporiť u mladých záujem o šport a tým aj zdravý životný štýl.

Koordinátor práce s mládežou v Seredi Marek Čulaga uviedol, že Športové štvrtky majú mladým sprostredkovať príležitosť využiť svoj voľný čas aktívnym spôsobom, ponúknuť rôzne športové aktivity, ako basketbal, volejbal, futbal, frisbee, bedminton a ďalšie. Tieto podujatia sú tiež príležitosťou, ako sa mladí môžu zapojiť do pohybu a vyhnúť sa vysedávaniu.

Prvý Športový štvrtok sa konal 27. júla na futbalovom štadióne v Hornom Čepeni. Podujatie zamerané najmä na futbal sa vydarilo nad očakávanie. Druhé zo série Športových štvrtkov sa konal 3. augusta vo vnútrobloku na Mlynárskej ulici. Tentoraz bolo pod taktovkou basketbalistov z Lokomotívy Sereď. Mladí ľudia si mohli zahádzať na kôš a tiež si zahrať rôzne iné loptové hry, bedminton, frisbee či zajazdiť si na kolobežke. Súčasťou bola aj súťaž o zaujímavú cenu a taktiež nechýbalo ani malé občerstvenie.

Iniciatíva „Športové štvrtky“ sa bude konať do konca septembra na vybraných športových ihriskách. Vítaný je každý jednotlivec alebo skupina ľudí a to bez ohľadu na športové skúsenosti či kondičku.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img