ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

Jazdecká polícia a kynológovia potešili deti v campingu ukážkami s policajnými koňmi a psami

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Detský tábor Kempingáčik každoročne pripravuje pre deti zaujímavý program. Jednou z najvzrušujúcejších akcií boli tento rok ukážky jazdeckej polície a kynológie.

Počas podujatia sa deti mohli stretnúť s profesionálnymi policajtmi a ich vernými štvornohými partnermi. Bol to pre nich nielen veľký zážitok, ale aj príležitosť bližšie sa zoznámiť s policajnými koňmi a psíkmi, ktoré sú dôležitou súčasťou práce mužov zákona.

Jazdci ukázali malým zvedavcom ako sa s koňmi trénuje, manipuluje, aké majú schopnosti a ako sa s ich pomocou dajú riešiť rôzne situácie, ktoré sa môžu v policajnej práci vyskytnúť. Kynológovia zas ukázali, akým spôsobom trénujú psíkov na stopovanie, vyhľadávanie osôb, zadržanie páchateľa a mnoho ďalších úloh, ktoré im pomáhajú pri výkone ich služby. Deti boli doslova fascinované poslušnosťou psíkov. Na záver sa mohli posadiť do skutočného policajného auta s už novým vizuálom, pohladkať psíkov či nakŕmiť koníky. Každé dieťa dostalo na pamiatku od polície drobné darčekové predmety. Projekt detského tábora je realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img