ISSN 1337-8481

štvrtok, 25. apríla, 2024

Prípad v Šintave: Policajti neváhali a ihneď zasiahli. Zranenému mužovi podali prvú pomoc – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava /MM/ Policajti zo Serede a Šoporne spojili sily a pomohli zachrániť život 38 ročnému mužovi, ktorý sa ocitol v ťažkej životnej situácii.

Včera večer boli nstržm. Dávid O. a ppráp. Mgr. Jozef N. vyslaní na most cez rieku Váh, kde sa mala pohybovať neznáma osoba. Po príchode na miesto zbadali pri zábradlí muža s bicyklom. Vzhľadom na vzdialenosť však už jeho konaniu nedokázali zabrániť.

Urýchlene sa preto presunuli k zranenému mužovi a okamžite mu začali poskytovať predlekársku prvú pomoc. S nešťastným pánom komunikovali a pomáhali mu až do príchodu privolanej RZP.

Policajti sa po tom, ako osobu odovzdali záchranárom, vrátili na most a všetky jej osobné veci uložili na policajné oddelenie, aby nedošlo k ich prípadnej krádeži.

AKTUALIZOVANÉ

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR HaZZ Trnava

Hasičská jednotka zo Serede zasahovala pri vyžiadanej technickej pomoci – záchrana človeka z vodného toku Váh v obci Šintava. Po vykonanom prieskume bolo zistené, že osoba sa nachádza na poľnej ceste vedľa rieky Váh a lekársku pomoc jej poskytuje záchranná zdravotná služba. Hasiči jej preto poskytli súčinnosť.

 

O prípade sme vás informovali v našom médiu v tomto článku:

PRÁVE TERAZ: V Šintave došlo k mimoriadnej tragédii

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Nemali inu možnosť na vyber , tak šli dole pozrieť , čo je na tom hrdinské ?
  Potom treba pisat o každom výjazde 🙈

 2. Ludia budte slusny. Nedehonestujte pracu seredskych policajtov. Snazili sa pomoct. Radsej nech pomahaju, lebo zadrziavanie ludi im nejde, ako naposledy ked im niekto utiekol priamo z oddelenia. PS: uz sa vie ako im odtial utiekol?

 3. Bože ja nerozumiem prečo nevypnete tie komentáre, veď to čo tu ľudia píšu to je čistý hnoj, nemám slov. Každý mudrlant, na všetko, všetku múdrosť sveta ste zjedli.
  Ale keby že sa ocitnete v danej situacii tak neviem čo by ste robili, či už ako policajt alebo ten pán.
  A tie komentáre pri tom prvom článku čo bol to ani nekomentujem radšej. Hanbím sa za ľudí, čo všetko im dokáže vyjst z papule. Mali by ste vypnúť tie komentáre lebo to je neskutočne čo niektorí dokážu vypustiť z huby.

 4. Chudáci tí dvaja policajti. Určite chceli odísť a tváriť sa že nič nevideli len toľko z vás tam pred tým skokom a potom prešlo že radšej išli dolu kuknúť že čo. A nikto z vás sa tam nepristavil. Polka z vás tam videla moknut ženu, ďalší muža, ďalší ženu na bicykli atď. Treba prestať fajčiť jointy pred tým ako sa vyberiete z domu aby sa vám pred očami rozjasnilo.

 5. ÁNO BOL TO TEN DUŠAN LENŽE BOLO OTAZKOU ČESU ŽE TENTO CHLAPÍK TO URČITE UROBÍ .POZNÁM HO DOBRÁKA A SYMPAŤÁKA VEĽKÉHO Z VIDENIA ALE DALO SA TO Z NEHO VYCÍTIŤ CHUDÁČISKO JA HO STRAŠNE ĽUTUJEM A JEHO ŽIVOT JE JEDEN VEĽKÝ BOJ A STRASŤ . ON MÁ ÚPLNE zničený život . . Niekedy

 6. ÁNO BOL TO TEN DUŠAN LENŽE BOLO OTAZKOU ČESU ŽE TENTO CHLAPÍK TO URČITE UROBÍ .POZNÁM HO DOBRÁKA A SYMPAŤÁKA VEĽKÉHO Z VIDENIA ALE DALO SA TO Z NEHO VYCÍTIŤ CHUDÁČISKO JA HO STRAŠNE ĽUTUJEM A JEHO ŽIVOT JE JEDEN VEĽKÝ BOJ A STRASŤ . ON MÁ ÚPLNE zničený život . . Nikedy som HO nevidel napr… OPYTÉHO ANI NAFETOVANÉHO A V SEREDI NEBIŤ NAFETOVANÝM TO JE JEDEN ÓBROVSKÝ ZÁZRAK .STRAŠNE HO ĽUTUJEM . VYPRÁVAL SOM SA SNÍM ALE POKAŽDE MI POVEDAL ŽE NECHCE POMÔCŤ . ŠKODA HO .

 7. Azda keby sa slovensko nezadlzuje len preto aby mala ukraina tak by tento človek hádam nebol až tak frustrovaný že by chcel ukončiť svoj zivot

 8. Pre VnV ty si iný kráľ kamoooo🤣🤣🤣to kde si našiel 👍👍👍👍👍plačem🤣🤣to som ani nevedel toto fuuuu iná hamba toto

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img