ISSN 1337-8481

piatok, 19. júla, 2024

PRÁVE TERAZ: Pozor, auto odstavené pred výjazdom na R1

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sládkovičovo – Sereď / Asi 150 metrov pred výjazdom na rýchlostnú komunikáciu R1 je v smere od Sládkovičova do Serede odstavené osobné auto, pravdepodobne s poruchou.

Znížená viditeľnosť počas dažďa si vyžaduje výrazné zvýšenie pozornosti pri prejazde týmto úsekom. Pozor, oproti na výjazde z R1 je odstavené ďalšie osobné auto.

Jazdite opatrne!!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. V každom prípade žijeme v chorej a debilnej dobe každý každého ignoruje,ĺudia si nepomáhajú,závidia si úplne všetko,hlavne Tí zakomplexovaní, keď sa deje niečo negatívne tak rýchlo preč namiesto pomoci…No skrátka debilizácia a degradácia slušných,poctivých,pracujúcich ĺudí,zrkladlo dnešnej doby a „super demokracie“…!!!

  2. tieto tupe kydy mam najradsej. takze zato, ze si chory debil moze doba a hlavne demokracia. nie to, ze chory debil si ty?

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img