ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

Blondína to strihla na bicykli skratkou cez D1. Video z hazardu zverejňujeme ako výstrahu pre ostatných

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Diaľniční policajti sa nestačili včera čudovať. „Barbie“ v ružovom tričku na bicykli si to strihla skratkou cez D1.

Pri pravom okraji diaľnice si veselo bicyklovala približne v úseku od Piešťan na Hornú Stredu. Nebojácne, popri nákladných autách prešla podľa vodičov, ktorí nám udalosť hlásili, asi 4 km. Policajti jej síce pokutu nedali, ale rozhodne sme s jej správaním neboli ok.

NA DIAĽNICI ANI CHODCI ANI CYKLISTI

Zákon hovorí jasne:
Diaľnicu môžu používať len vodiči motorových vozidiel; iným účastníkom cestnej premávky je používanie diaľnice zakázané
Na diaľnici smie vodič motorového vozidla jazdiť rýchlosťou najmenej 80 km/h.
Vodič motorového vozidla smie na diaľnicu vchádzať a z diaľnice vychádzať len na miestach na to určených.
 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. To myslíte naozaj ten nadpis? Si predstavte nadpis: „brunet si to strihol skratkou…“ to by ste asi nenapísali, že? To čo je preboha.

 2. A načo tu spomínate pána Majka. Nevidíte ze je to správa polície aj s tým nadpisom? Co s tým on akoze ma.

 3. Mňa skôr v článku zarazila bezmocnosť (alebo neschopnosť polície). Policajti jej pokutu síce nedali, ale s jej správaním nie sú ok. To čo je? Prejav zúfalstva? Zvláštny prístup.

 4. A si predstavte si je to občan africkej krajiny. To by napísali tiež že č…. ?
  Čím skorej toto policajné FB divadlo zatvoriť a prepustiť. Denne len LGBT a ich práva, Rusko.
  To že tu máme najviac samovrážd, dopravných nehôd a polícia denne čelí obvinenia od vlastných z korupcie tak to už radšej nie.

 5. Sú určité kritériá, podľa ktorých sa roky posudzuje práca polície. Lepšie povedané, posudzovala sa. Nespomínam si kedy naposledy Hamran na tlačovke hovoril napr. o dopravnej nehodovosti. Ale viem, že takmer na každej tlačovke politikárči.

 6. Mna by zaujímalo preco maju polisi nové bmw na zastavovanie aut? Im nestací kia? Občania budu coskoro chodit mhd a radový fízli na bmw

 7. Mhd nikto nechodi aj medzimestske spoje sa roky rusia z dovodu slabej vytazenosti. V zivote nikdy nebolo na cestach tolko aut, na parkoviskach v meste je aj cez pracovnu dobu tolko aut ze to nikdy nebolo. Tak neviem ako si prisiel k tomu, ze by mali obcania chodit na mhd. V kazdej rodine su bezne dve auta.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img