ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

PRÁVE TERAZ: Havária na Cukrovarskej ulici v Seredi – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Práve v týchto chvíľach došlo k dopravnej nehode na Cukrovarskej ulici v Seredi. Má ísť o kolíziu dvoch áut a to v smere od Dolnej Stredy do centra mesta.

Pozor! Nakoľko ide o udalosť, ku ktorej došlo iba pred chvíľou, je pravdepodobné, že sa tam budú pohybovať záchranári.

Jazdite opatrne, zvýšte pozorne hlavne pri prejazde tohto úseku.

– – –

AKTUALIZOVANÉ – tlačová správa KR PZ Trnava:

Polícia v Seredi bola včera podvečer privolaná k dopravnej nehode. Vodič na taxíku nedobrzdil a narazil do dvoch stojacich vozidiel. Pri nehode sa našťastie nikto nezranil, dychové skúšky na alkohol boli negatívne a nehoda bola nakoniec ukončená medzi účastníkmi ako škodová udalosť.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Tento taxik asi pred hodinu isiel oproti mna smer galanta ja zo smeru galanta stretavali sme sa v bode za nebojsou pri ranci kde je 70ka ale isiel ovela rychlejsie este obiehal bielu dodavku

 2. Taxi má prednosť lebo sa ponáhľa aby bol jeho klient včas na mieste z bodu A na bode B prípadne ak robí rozvoz čerstvého “tovaru” aby ten matroš nepodľahol skaze lebo vonku je pomerne teplo…

 3. Radar na ulice Cukrovarská,Čepeňská za 7 dní zaplatia auto,radar,platy policajtov aj výsluhové dôchodky to vám garantujem,takže Polícia nech sa páči merajte už konečne

 4. Za mesiac tretia nehôda na tejto ceste zrazený chodec , nedávno taxi , a teraz opäť taxi … Čo bude ďalej??? A o nočných pretekároch radšej pomlčím… !!
  Som zvedavý kedy sa kompetentný spamätaju

 5. tam je problém ten že seredi je jeden policajt na sered a okolité dediny a potom možno vám dopnw prečo sa nemeria

 6. To sa dalo čakať kedy tento taxikár zaviní nehodu… Tu má ponaučenie len škoda že na to vždy niekto doplatí 🙁

 7. Taxi = vozidlo s napísom “TAXI” na streche vozidla (vo filmoch často žltej farby) určené predovšetkým na prepravu osôb

  Kár = vodič alebo polovodič vyššie uvedeného vozidla, často so základným vzdelaním alebo bez vzdelania, často má pocit že je schummi a jazdí bez ohľadu na ostatných účastníkov premávky

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img