ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

PRÁVE TERAZ: 2 osobné autá odstavené na vjazde do Dolnej Stredy z nadjazdu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dolná Streda / Práve v týchto chvíľach sú na kraji cesty odstavené 2 osobné autá s ich osádkou. Autá sú z časti prekážkou v plynulej jazde na konci nadjazdu ponad R1 v smere do Dolnej Stredy.

Venujte pozornosť jazde, jazdite mimoriadne opatrne!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. V tomto úseku bežne stávajú odstavené nákladné autá ktoré sú oveľa väčšou prekážkou. Z ktorej „z časti“ sú tieto osobaky prekážkou?

  2. Stačí sa pozrieť na evidenčné čísla tých nabúraných vozidiel a sme doma. Vždy keď vidím na ceste vozidlá z GA, alebo DS, som v strehu! Ako aj vodiči z celého Slovenska.

  3. Pacho zo zapadakova na východe? Zrejme áno…inak by nemohol napísať takú kravinu….zrejme ešte nejazdil v BA,keď vypnú semafory…potom by sa presvedčil o zručnosti vodičov s GA značkou…

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img