ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Pri futbalovom ihrisku v Hornom Čepeni bude osadené značenie „zákaz zastavenia“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mestská polícia Sereď /  V najbližších dňoch bude v lokalite Horný Čepeň pri hlavnej ceste popri futbalovom ihrisku osadené nové dopravné značenie „zákaz zastavenia“.

Zároveň bude označená „cikcak čiara“ pri výjazde na hlavnú cestu. V danom úseku sme navrhli tento zákaz z dôvodu bezpečnosti, nakoľko návštevníci ihriska odstavujú svoje vozidlá do tohto úzkeho priestoru a istým spôsobom pri nastupovaní a vystupovaní z vozidiel ohrozovali seba, deti a iných účastníkov cestnej premávky.

zdroj: Mestská polícia Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Asi by tam mohli robiť aj kontrolu rýchlosti 🤷‍♀️ zaparkované auta sú asi najmenej stačila by správna rýchlosť a ohľaduplnosť

  2. Asi by tam mohli robiť aj kontrolu rýchlosti 🤷‍♀️ zaparkované auta sú asi najmenej stačila by správna rýchlosť a ohľaduplnosť

  3. A čo vám budem hovoriť,nebola ani rýchlosť,stačila nepozornosť a urval nám pán šofér taxíku celú elektrickú rozvodnú,pri šenku vedľa daného ihriská a ešte aj utiekol. A tak celí Horni Čepeň zostal bez zabezpečenia odcerpavania splaskov z kanalizácie. A tak si myslím že by mal byť úplný zákaz pouzivania mobilných telefónov za volantom. A majiteľ servisu zakúpil síce pozemkom na parkovanie tich všetkých áut na rohu ,ale nič sa nezmenilo ulica je stále prepchata autami. A ešte jeden vazni a ohrozujúci poznatok. Skúste si vyst z tej uličky od senior domu na vysom aute ako napríklad dodávka a zistíte,že hovno vydite od Suroviec lebo tam zavádzajú rozrastene haluze tej lipi čo je pri tom pomníku a preto aj touto cestou upozorňujem na dani problém a vyzivam kompetentných aby dani problém riešili,trebaz opilovanim haluzi na výške,cca 3 m od zeme. Vďaka.

  4. No v danom useku pri ihrisku si niektori soferi mylia cestu v obci s pretekarskou drahou. ich rychlost prilis casto vyrazne presahuje tu povolenu. Myslim, ze vobec usek od Horneho Cepena az po krizovatku pri Luky pizerii by stalo zato vybavit /ak by to bolo mozne/ ako v Cechach meracmi rychlosti s rozposielanim pozdravom pre podobnych ignorantov a magorov.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img