ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

Pozvánka na tradičné „Raňajky pre cyklistov“

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

OZ Mám rád Cyklistiku pozýva všetkých cyklistov na už tradičné RAŇAJKY PRE CYKLISTOV. Zastavte sa či už cestou do práce, školy či obchodu v stredu 28. júna 2023 v čase od 5:30 hod. do 8:30 hod. na Námestí slobody a môžete si pochutnať na rôznych raňajkových dobrotách.

„Podmienkou konania raňajok je pekné počasie – čo veríme bude (v prípade nepriaznivého počasie posunieme termín), takže si kľudne privstaňte a zastavte sa na chutné raňajky, občerstvenie a pribalíme vám navyše aj nejakú desiatu. Okrem občerstvenia máme pre vás pripravené aj malé darčeky a množstvo tém na diskusiu,“ uviedol poslanec Erik Štefanek z OZ MRC.

Podujatie je súčasťou kampane Do práce na bicykli a koná sa s podporou mesta Sereď a spoločnosti IDC holding.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img