ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

PRÁVE TERAZ: Niekoľkokilometrové kolóny pred Sereďou

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Na rýchlostnej komunikácii R1 v smere od Bratislavy a Trnavy v smere do Nitry sú niekoľkokilometrové kolóny. Príčinou úplne ucpanej rýchlostnej komunikácie má byť dopravná nehoda, ku ktorej malo prísť podľa doterajších informácií pred výjazdom na Sereď.

Ak môžete, vyhnite sa jazde po R1, alebo úsek s haváriou obíďte cez dediny po starej ceste.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Dobre ti je, oddýchni si aj za nás, čo nikam nepôjdu.
    Inak zdroj kolony som nenasla. Bolo tam jedno auto so Z-kom na krajnici, ale to iste auto som videla v kolone predtym, takze tam asi len pan musel curat. Bolo to na 20 min zdrzanie, pohoda… v piatok nepotesi, ale deju sa aj horsie veci.

  2. Ja som do kolony vosla na moste, kde sa napaja D1. Cca 25 min trvala cesta od toho mosta po odbocku na Dolnu Stredu. Hento sa uz asi tahalo, retqzova reakcia… takto v piatok je vela aut na dialnici, staci male zdrzanie/spomalenoe a uz sa to kopi.

  3. Už z Bratislavy po D1 sa aura vliekli miestami aj 70 km/h a nikde nič, nechápem ten dôvod pomalej jazdy. Na chvíľu sa dalo rozbehnúť a zas spomalenie. Po odbočení na R 1 pri Trnave skúmavke tempo, tak som to dal cez Zavar a Šúrovce. Piatky si niekedy blbé.

  4. Ale aké to výborné že všetky tie autá neprechádzajú cez mesto. Na niečo je dobrá aj tá uzávierka mostu. Všecko zlé, na niečo dobré.

  5. Tam by mal na tej odbočke na Dolnu Stredu a Galantu byť policajt a púšťať hlavne auta z dialnice ,alebo tam dat semafór na tieto piatočné presúvanie ĺudí. Alebo ako je aj spravene, keď idete z Ba a zídeťe na odbočku Voderady smer Trnava. Tam je hore na moste kruhový objazd..

  6. Už prestaňte blúzniť kvôli jednej odbočke z R1. Prečo máte pocit, že kadiaľ idete vy musí byť vždy v danú chvíľu prejazdná cesta? Denne jazdím po obchvate v Bratislave, v smere z Petržalky zapchatý jazdný pruh pred odbočkou na Šamorín, pri Zlatých pieskoch odbočka na Vajnory, odbočka na Ivanku pri Dunaji, potom sa to vlečie ešte po odbočku na Bernolákovo a keď prídem na odbočku pri D. Strede, len sa pousmejem. Mať vaše starosti.

  7. Pre 15:19 preeesne tak ja jazdím každý deň do Devínskej.tam je bonbónik Sitina,Lafrankony navise. Tu budú vyplakavat.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img