ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

Tri týždne od úplného uzatvorenia mosta, sa vodiči dočkali zodpovedajúceho dopravného značenia

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Tri týždne správcovi komunikácie  trvalo vyhotovenie aktuálneho dopravného značenia upozorňujúceho na úplné uzatvorenie mosta ponad železnicu v Seredi.

Zároveň boli (aspoň tam,kde sme sa boli pozrieť) konečne vyznačené aj obchádzkové trasy.

Tri týždne vodiči prichádzali k mechanickým zábranám a po blúdení v slepej ulici kam boli šípkami nasmerovaní sa nestíhali čudovať, kam sa to dostali…

Dnes dodávateľská firma osádzala dopravné značenie v meste  Sereď.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Este podopriet most by mohli ale vraj nemaju firmu na to neviem ci je to pravda musia vyhlasit sutaz na to tak neviem kolko este budeme cakat

  2. Kedy konečne sa niečo začne diať,aby mohli po moste peší či cyklisty. Áno aj tak sa po nom chodí to mi je jasné ale nevraveli že cca 3 týždňe a bude podopretý??? Alebo sa aspoň oto pokúsia??? Len ja mám pocit že sa nič nedeje ohľadne mosta??? A takto to bude najbližšich 5 rokov??? Chápem že sa nic nedá zo dňa na deň či hodiny na hodinu,sú to vybavovačky,papierovačky,povolenia,kopa penazí,snahy,úsilia a hlavne nervov ale už mám toho fakt plné zuby aj celej obchádzky

  3. Ešte aby sa zobudili dopravní policajti a začali pravidelne regulovať dopravu na moste z R1 smerom do Dolnej Stredy. Vcase od 14-16h je to čistá hruza, caka sa doslova na vážnu nehodu asi…

  4. Koľko je zavretý už 5 týždeň čo Prsalo potom svieti slnko je teplo není firma samé výhovorky Veď nech to dajú spraviť Hrachostavu a bude to skôr most

  5. Viete čo toto značenie obnášlo – zadanie, projekt , výber firmy, schválenie a výroba, ale urobené je to pekne a samozrejme niekto sa na tom dobre nabalil.

  6. o 13.00 most funguje a o 14.00 je uzavrety na totalku, nie je to vseobecne ohrozenie ? robil sa staticky kontraposudok ? ked je chaos lepsie sa sutazi. kto nesie zodpovednost ? nikto za nic ? aha ….

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img