ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. apríla, 2024

Ozdravný pobyt a poznávací zájazd členov klubu ZŤP

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KÉHIDA – malé kúpeľné mestečko v Maďarsku sa stalo miestom oddychu a relaxu pre členov klubu ZŤP – Sereď. Prišli si sem užiť liečivú vodu a širokú škálu terapeutických procedúr. Počas týždňového pobytu mali možnosť využiť niekoľko druhov bazénov, sauny, masáže, zábaly a rehabilitačné cvičenia. Tieto aktivity pomáhali uvoľňovať svaly, zlepšovať pohyblivosť a posilňovať celkovú kondíciu. Členovia klubu si tiež vychutnali pestrú ponuku jedál a nápojov. Ozdravný pobyt v Kéhide predstavoval pre členov klubu ZŤP skutočnú oázu relaxu, kde získali novú energiu a posilnili svoje fyzické a duševné zdravie.

Po návrate domov vedúca klubu Ružena Ladicsová naplánovala ďalší výlet, v rámci ktorého navštívili mesto SKALICA. Konal sa tu festival trdelníka, spojený s bohatým kultúrnym programom, ochutnávkou koláčov a vína. Pred odchodom Seredčania navštívili miestne pamiatky, kostoly, hradnú kalváriu či kláštor milosrdných bratov. Prežili krásny deň, na ktorý budú dlho spomínať.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img