ISSN 1337-8481

nedeľa, 14. júla, 2024

Pozvánka na súťaž v prednese poézie a prózy Mihálikova Sereď

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

MO Matice slovenskej /

MO Matice slovenskej a Mesto Sereď v spolupráci s  Domom kultúry

vyhlasujú18. ročník regionálnej súťaže v prednese slovenskej poézie a prózy

MIHÁLIKOVA SEREĎ

 

Termín súťaže: 5. jún 2023 / pondelok / o 13,00 hod.

Miesto súťaže: Dom kultúry v Seredi- DKaffe ( vchod pri knižnici)
Podmienky súťaže:

  1. kategória : žiaci 1.- 3. roč. ZŠ
  2. kategória : žiaci 4.–6. roč. ZŠ+ reál.gymnázia
  3. kategória : žiaci 7.- 9.roč.ZŠ + reál. gymnázia

Osobitne bude hodnotená súťaž v prednese poézie i prózy. Škola môže poslať do súťaže len 1 súťažiaceho za každú kategóriu (v poézii aj próze) .

Prihlášky do súťaže prosíme zaslať do 31. mája 2023 na e mailovú adresu : skramarova@azet.sk / predmet Mihalikova Sereď/

Mihálikova_Sereď_2023

Projekt je financovaní s podporou Matice slovenskej a mesta Sereď.

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img