ISSN 1337-8481

štvrtok, 25. apríla, 2024

Oceľový článok zo Sovietskeho tanku, ktorým v 1968 roku okupovali Československo – VIDEO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Skutočne som mal pocit, že v súvislosti s artefaktami do MÚZEA TOTALITY ma už ťažko niečo prekvapí. A stalo sa…

Včera popoludní sme do MÚZEA TOTALITY dostali darom oceľový článok tanku, ktorým  Sovietska armáda v auguste  ´68 došla na územie Československa. A pravdepodobne po oprave poškodeného pásu článok nechala na mieste, z ktorého ho odniesol a doteraz zachoval darca z Bratislavy.

Okrem oceľovej časti pásu tanku, do MÚZEA TOTALITY pán daroval aj originálne tričko Dunajskej pohraničnej stráže, knihu Učebnicu kriminalistiky a mimoriadne zachovalú socialistickú stolovú lampu.

Srdečne ďakujeme.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Nepatrilo by sa na výročie oslobodenia od fašizmu roku 1945 dať nejaký artefakt z nemeckého tanku ? Toho pána ste si mohli nechať na august.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
spot_img