ISSN 1337-8481

piatok, 21. júna, 2024

Deviata remíza Paty

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

FC Pata – Športové kluby Blava 1928   2:2 (1:0)

Včera sa hralo 24. kolo futbalovej súťaže Majstrovstiev regiónu – IV. liga MEVA. Futbalisti Paty zaujímajú v tabuľke zo šestnástych účastníkov piate miesto a to aj napriek tomu, že prehrali najmenej zápasov (4). Z 24 majstrovských stretnutí zvíťazili 11 krát, ale uhrali 9 remíz. Keďže súper z ŠK Blava bol doteraz tabuľkovo za Patou o dve priečky nižšie, domáci boli v pozícii favorita, čo akceptovala aj stávková kancelária. Pred zápasom hráči a funkcionári FC zablahoželali bývalému hráčovi Paty Michalovi Herákovi, ktorý v týchto dňoch oslávil 60. narodeniny.

Prvé dejstvo bolo relatívne vyrovnané. Útočilo sa na oboch stranách, až v 37. minúte sa podarilo kapitánovi domácich R. Valentovi prekonať brankára hostí (1:0). Druhý polčas sa niesol v rovnakom duchu, len hostia začali byť agresívnejší a dotieravejší, čo sa nakoniec odzrkadlilo v tom, že v 51. minúte si v skrumáži pred domácou bránou M. Garaj dal vlastný gól (1:1). Patanom sa útoky hostí podarilo odrážať, no v 59. minúte už prehrávali 1:2. Domáci tlačili na súpera, mali viacero šancí, no nevedeli dať gól. Nakoniec v 63. minúte zachránil aspoň jeden bod pre Patu M. Fuska (2:2).

Zostava Paty: Patrik Mego, Roland Paseky, Martin Garaj, Vladimír Lomen, Adrián Maron, Martin Barát, David Vaško, Tomáš Dvorský (Andrej Pekár), Matej Fuska (Kamil Polakovič), Róbert Valenta (K).

Tréner: Denis Tomaškovič.

Majstrovský zápas 25. kola odohrá mužstvo Paty 14.5.2023 o 16.30 na pôde ŠK 1923 Gabčíkovo.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img