ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

Rybárske preteky v Šintave

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

SRZ MsO Sereď už tradične v mesiaci máj organizuje v Šintave rybárske preteky. Tohto roku sa súťaž v chytaní rýb konala v sobotu 5. mája a o prvé miesto zabojovalo 159 rybárov. Lov začal skoro ráno a ukončený bol o 13:00 hodine. Príjemná atmosféra a príroda sem prilákali aj mnoho návštevníkov. Pre všetkých bolo pripravené posedenie s občerstvením a pravá rybárska nálada. Hoci bolo zamračené, počasie boli príjemne a na rybárčenie takmer ideálne. Súťažiaci sa snažili uloviť toho najväčšieho šupináča a tak sa počas pretekov rybárom podarilo chytiť celkom 15 rýb nad 8 kg, čo bol rekordný počet. Pohár a finančnú odmenu si odniesli piati rybári, ktorým šťastena najviac priala:

1. Patrik Šmátrala s kaprom o váhe 17,10 kg
2. Patrik Fulír s kaprom o váhe 14,02 kg
3. Peter Chmúra s kaprom o váhe 13,35 kg
4. Martin Kohút s kaprom o váhe 13,15 kg
5. Benedik Ferdinand s kaprom o váhe 12,45 kg
 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img