ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Vodiči pozor! Dnes už o necelú hodinu budú dočasne uzatvorené ulice M.R.Štefánika a Nám.slobody

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dnes v čase od 13:50 hod. do 15:00 hod. dôjde k dočasnému uzatvoreniu hlavných ulíc M.R.Štefánika a Nám.slobody a to od križovatky pri mestskom úrade až po križovatku Lidl.

Mestská polícia upozorňuje občanov, že obchádzková trasa bude cez Pekársku ul., Kúp.námestie a Čepeňskú ul.. Obyvatelia bývajúci na Nám.slobody, Novomestskej ul. a Garbiarskej ul. môžu využiť príchod-odchod cez Vinársku ul. Autobusom bude umožnený vjazd do uzatvorených ulíc s možnosťou vystúpenia a nastúpenia cestujúcich na hlavnej ulici pri ostrovčeku medzi zastávkami a malým parkom.

Občanom ďakujeme za pochopenie a zhovievavosť pri dočasnom obmedzení v prejazde mestom.

Viac informácií nájdete v tomto článku:

POZOR: z dôvodu osláv 30.výročia vyslania jednotky armády SR do mierovej misie dôjde 2.5. k uzatvoreniu ulíc M.R.Štefánika a Nám.slobody

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Neospravedlniteľné. Policajtov nehaniť, plnili oba pokyny.
    Všetko sa to dá bez bez cirkusu, s pokorou. Pýtam sa, čo bránilo uzatvoriť priestor pred gymnáziom. Tu sa mohli nadľudia zhromaždiť bez zbytočného papalášizmu a nie obmedzovať premávku v celom meste. Ten kamión s návesom na Pekarskej je úžasný. To dokáže iba debil.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img