ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

PRÁVE TERAZ: Dopravné obmedzenia v centre mesta Sereď

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / V súvislosti so slávnostným programom osláv 30.výročia vyslania jednotky armády SR do mierovej misie, nateraz v meste platia dopravné obmedzenia.

Pre premávku je úplne uzatvorená ulica  M.R. Štefánika a to od MsÚ až po svetelnú križovatku  Lidl.

Obchádzka je presmerovaná po Pekárskej ulici, cez Kúpeľné námestie, okolo „malého parku“ s napojením na hlavnú cestu v križovatke pri Lidl.

Jazdite opatrne a rešpektujte pokyny polície !!

        

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Neospravedlniteľné. Policajtov nehaniť, plnili iba pokyny.
    Všetko sa to dá bez bez cirkusu, s pokorou. Pýtam sa, čo bránilo uzatvoriť priestor pred gymnáziom. Tu sa mohli nadľudia zhromaždiť bez zbytočného papalašizmu a nie obmedzovať premávku v celom meste. Ten kamión s návesom na Pekarskej je úžasný. To dokáže iba debil.

  2. Takže celé mesto upchaté… Slušní človek príde bez pompéznosti položiť kvety bez ochranky. Ale tu ná 20 ochrankárov platených z našich daní aby si neschopní ľudia spravili fotečky

  3. Abi vas rakovina zedla setkih natomnov
    Vojakovia nazho statu zaslusia velkou uctu
    Ulic zavred nafurda bude pesja zonna

  4. plesate hovno Nad sa posral, tak museli uzavriet ulicu. Ja sa divim tym vysluzilim vojakom ze mu nenapluvali do oci. Nechaju sa zneuzivat na propagaciu takymto odpadom. Ako citam tu a na FB tak Nad dostal co si zasluzi. Dufam ze mu bude niekto tie komentare tlmocit :D.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img