ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Sviatok práce v znamení futbalu. V Trnave budú 1. mája viaceré obmedzenia

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Polícia sa v týchto dňoch pripravuje na finále „Slovnaft Cup“, ktoré sa odohrá v pondelok 01.05.2023 na futbalovom štadióne v Trnave.

FINÁLOVÝ ZÁPAS JE RIZIKOVÝ

Futbalový zápas, v ktorom sa proti sebe postavia tímy FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava, označil organizátor podujatia za rizikový.

Polícia preto prijala viaceré opatrenia na zabezpečenie verejného poriadku a v uliciach mesta Trnava bude nasadený zvýšený počet policajtov. O ukončení bezpečnostných opatrení polícia rozhodne na základe vývoja aktuálnej situácie v meste.

KOLLÁROVA UL. BUDE UZAVRETÁ

V súvislosti s príchodom a parkovaním fanúšikov, bude podľa potreby uzavretá Kollárova ulica, a to približne od 12:00 h do 20:00 h. K úplnej uzávere dôjde v úseku od križovatky ulíc Kollárova – Hospodárska – Dohnányho až po vjazd do podzemných garáží City Arény. Uzatvorený bude podľa potreby aj Ružový park.
Zároveň upozorňujme, že najmä počas presunov fanúšikov môže dôjsť aj k iným dopravným obmedzeniam v meste.

Žiadame fanúšikov oboch tímov, aby sa ZDRŽALI NEŠPORTOVÉHO SPRÁVANIA nielen v samotnom meste, ale aj počas futbalového zápasu, a REŠPEKTOVALI POKYNY POLÍCIE.

OKREM POKUTY AJ ZÁKAZ VSTUPU

Vzhľadom k tomu, že zápas je označený ako rizikový, sa tresty pre výtržníkov zvyšujú na dvojnásobok. Maximálna výška POKUTY je v blokovom konaní až 1 000 eur.
V prípade odsúdenia za trestnú činnosť, budú mať osoby ZÁPIS V REGISTRI TRESTOV a nebudú pre zamestnávateľov bezúhonní. Zároveň im súd môže uložiť ZÁKAZ VSTUPU na akékoľvek iné kultúrne, spoločenské a športové podujatia, a pri porušení zákazu sa osoba dopúšťa ďalšieho trestného činu.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Zase tam bude až moc fízlov, úplne v pohode to môžu zničíť o polovicu. Jediný kto robí ten zápas nebezpečným je práve polícia.

  2. Chces mi nahovoriť že tie socky odložia liter nq zápas? Snaď bude liať ako z konve 🌨💨☔️⛈🌧❄️💦⛄️

  3. Primitívi na ihrisku, primitívi na tribúnach. Zaplaťme im policajné sprievody, poničené vlaky, vytrhané sedačky, ošpinené priestranstvá…nech sa 40 roční muži s mozgom kuraťa a primitívnym správaním zabavia.

  4. Anonym 29. apríla 2023, 15:01
    Ty dement, vlak si platia sami a je na ich meno. A tých policajtov tam nikto nechce len tá skurvená polícia a mafiánska SFZ. A jaké ošpinené priestranstvá ?

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img