ISSN 1337-8481

pondelok, 22. júla, 2024

Praha ponúkla členom klubu ZŤP nezabudnuteľný zážitok plný histórie, kultúry a krásnych pamiatok

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Klub ZŤP v Seredi tvorí súdržná komunita, ktorá sa navzájom podporuje a aj napriek zdravotným komplikáciám sa jej členovia snažia  žiť naplno. V  klube organizujú rôzne ozdravné pobyty a výlety. V dňoch 12. – 15. apríla sa päťdesiat členov zúčastnilo  zájazdu do Prahy, aby si prezreli najkrajšie pamiatky hlavného mesta Českej republiky.

Cesta začala na trase Sereď – Jihlava, kde si výletníci urobili prestávku s krátkou prehliadkou mestského námestia. Príchod do Prahy bol vo večerných hodinách, kde vedúca klubu Ružena Ladicsová zabezpečila ubytovanie v hoteli Sport. Nasledujúce dva dni boli nabité programom, veď Praha je krásne starobylé mesto s bohatou históriou a kultúrou. Členovia klubu navštívili Vyšehrad, Orloj, Petřín, Pražský hrad, Václavské námestie, Prašná bráána, Karlov most, Malá Strana aj Staromestské námestie.  Počas prechádzok po kamenných uličkách obdivovali architektúru, majestátnosť chrámov, zažili atmosféru pouličných umelcov a kaviarní. Štvrtý deň bol návrat domov s prestávkou v Brne, kde si výletníci mohli mesto individuálne prezrieť.

Celý zájazd priniesol členom z klubu zdravotne ťažko postihnutých nové zážitky a príležitosť stráviť čas s priateľmi. Domov sa vrátili unavení ale šťastní, že túto náročnú ale krásnu cestu zvládli.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img