ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Potrebujete sa odreagovať, nadýchať sa jarných vôní a počuť bzukot včiel? Vyberte sa dnes do Mestského ovocného sadu v ZŠ J. Fándlyho

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MsÚ Sereď /  Na jar roku 2021 vysadilo mesto Sereď a ZŠ J. Fándlyho Zmiešaný ovocný sad. Pre deti, pre všetkých obyvateľov a pre všetky dobrá, ktoré so sebou ovocné stromy prinášajú

Ak sa do sadu vyberiete v týchto jarných dňoch, buďte pokojní, pozorní, vnímaví a najmä, príďte s rešpektom. Posaďte sa na lavičku, alebo sa poprechádzajte pomedzi mladé stromy a vnímajte vône práve kvitnúcich, jabloní a hrušiek. Marhuľky už svoju parádu predviedli v predchádzajúcich týždňoch. Do kvetu sa chystá aj oskoruša, jarabina, správnym tempom si rastie aj mišpuľa, čerešne a moruše.

Sad sa nachádza v areáli ZŠ J. Fándlyho a je verejne prístupný. Stromy obdivujte najmä s pochopením a dovoľte svojim myšlienkam na chvíľu „uletieť“ do vyšších sfér. Možno na moment opustíte stereotyp a neprirodzenú rýchosť života v meste. Je to na vás!

Ako vznikol Mestský ovocný sad v Seredi sa dočítate v starších článkoch.

foto: autor

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img