ISSN 1337-8481

pondelok, 15. júla, 2024

IBA ZLO V ĽUDSKEJ HLAVE – VÝSTRAHA ako prevencia

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

IBA ZLO V ĽUDSKEJ HLAVE

môže spraviť takúto psychačinu. Tento silon našiel Juro ráno našponovaný v detskej výške v promenáde medzi stromami!

Predstavte si, že by ste s vašim dieťaťom išli ráno na bicykloch, kolobežkách alebo pešo cez promenádu na sobotný trh a vaše dieťa pár metrov pred vami aby ste ho mali na očiach by do toho vo výške hlavy narazilo…

Z tej choračiny, čo sa niektorým individuám rodí v hlavách mi fakt ostáva rozum stáť.

Nikdy nesmieme rezignovať na snahu o lepší život okolo nás lebo takíto čakajú presne iba na to, že to raz vzdáme.

Zdroj: FB

Poznámka redakcie: Autor statusu na sociálnej sieti je primátorom Mesta Trnava.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. pre 14,57 takého idiota čo píše o matovičovi pod takýmto výstražným článkom pre rodičov by som blokla ako idiota.ďakujem pánovi majkovi že na solke sú takéto dôležité informácie pre nás rodičov.a ty sa odbavuj voľakde v šenku

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img