ISSN 1337-8481

piatok, 19. júla, 2024

Útočník z Váhoviec v nemocnici zraneniam dnes podľahol

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

OTEC NAPADOL SYNA, RODINNÚ TRAGÉDIU VO VÁHOVCIACH POLICAJTI VYŠETRUJÚ

KR PZ Trnava / Polícia prijala včera večer informáciu z linky 112 o incidente v rodine v obci Váhovce, okr. Galanta.

Operačný dôstojník, vzhľadom na závažnosť odovzdaných informácií, vyslal okamžite na miesto najbližšie hliadky zo Serede a aj policajné hliadky PMJ z Trnavy. Okolie domu policajti uzavreli a zabezpečili miesto činu, ktoré si prevzal vyšetrovateľ z Galanty.

Podľa prvotných informácií malo prísť podvečer medzi nevlastným otcom a synom najskôr k slovnej výmene názorov, ktorá sa zmenila na potýčku. 50 ročný muž mal pri hádke pichnúť nožom 25 ročného nevlastného syna do oblasti brucha a spôsobiť mu poranenie pečene.

Po následnom zapojení sa do konfliktu ostatných členov rodiny (manželky a dcéry) mal starší muž nasmerovať nôž aj proti sebe a piatimi bodnými ranami do brucha a hrude si spôsobil viaceré zranenia. Obaja muži skončili nakoniec v nemocniciach. Starší muž zraneniam dnes v nemocnici podľahol.

Vyšetrovateľ začal vo veci trestné stíhanie pre zločin ublíženia na zdraví s následkom ťažkej ujmy na zdraví. Právna kvalifikácia môže byť doplnená ale aj zmenená po objasnení motívu konania a vykonaní potrebných procesných úkonov, ktoré nateraz nie je možné pre zdravotný stav osôb vykonať.

– – –

O prípade viac tu:

PRÁVE TERAZ: Tragédia vo Váhovciach

K včerajšej tragédii vo Váhovciach: Najskôr bodol nevlastného syna a následne dopichal sám seba

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Ako sorry ale keď niekto verí takej kokotine že niekto sám seba bodne päť krát tak je úplne jebnuty. Je to nemožné čo mordparta aj dokáže a je dosť možné že niekto tu klame .

 2. Je to úplne jedno či sa dobodal sam, alebo sa bránili a dobodali ho. Ak útočil na nevlastného syna, tak ho absolútne neľutujem a členovia rodiny si konecne môžu vydychnut a žiť normalny kludny zivot!!! Na*ebať sa a biť ženu a deti to je naozaj frajerina😤To urobi len zakomplexovaný zbabelec, lebo na chlapov si nedovolí😤

 3. Anon len aby to nebolo opačne kto šikanoval rodinu .osobne som poznal prípad kedy dokonca vlastný syn zobral nôž na rodičov keď mu nechceli dať peniaze na drogy . A pokiaľ viem nevlastný syn mal 25 rokov. ak sa choval nie dobre je možné že nôž použil v obrane a potom sa sám päť krát bodol . Ako sorry ale to nejde ani napísať že 50 ročný len tak bodol 25 ročného a potom päť krát seba .

 4. Je to veĺmi smutné čo sa stalo.Osobne som poznal útočníka a veĺmi dobre.Je to nevysvetliteľný skrat.Nebol to ukážkový syn práve naopak dosť problémový a ešte aj nevlastný.Neospravedlňuje to jeho konanie len sa snažím pochopiť ten jeho skrat.Je mi to nesmierne ĺúto.Budeš chýbať kamarát.🖤

 5. A ešte mi nedá reagovať.Anon Tebe adresujem moje slová.Nebil svoju ženu.Práve naopak.Žili si veĺmi dobre až kým sa neobjavil nevlastný syn.Kto ho poznal dá mi za pravdu.Bol to pracovitý ,dobrý chalan a kamarát.

 6. Anon a že Anonym.asi nemáte čo na robote.Ten chlap niečo dokázal a žil slušný život tak ho neberte do papul.To som vám ešte pekne napísal.

 7. p.majko ked mate charakter.tak bloknite chat.nepatri to.luke bol dobry clovek co vychoval pankcharta. a ten fetoval preto ho vykoply z ds.stalo sa co stalo.doplatil nato pracujuci clovek. a zas nie fetos.dk

 8. Bule aj Menč , aspoň vy dvaja
  píšete ako slušný chlapi . Ďakujem vám správny chlapi a ten Zoli Lukáč alias Luke bol dobrí človek aj celá jeho rodina a teraz ho tu niekto ohovára a už je mŕtvy . Tento ó veľký dobrák ,, podobal sa na Vašeka Patejdla si pred rokmi vzal ženu ktorá mala už vtedy problémové decko malého rozmaznaného budúceho FETMENA ktorí ho teraz asi zabil myslím že to bolo opačne ,asi to začal ,,, myslím to vraždenie a rezanie práve mladý ,, ó magor 💀💀💀😩😞😩

 9. Ak ho zobrali do Galantskej nemocnice, tak to kľudne mohol zostať aj doma. Som ešte nepočula, že by tam niekomu zachránili život.

 10. Pre Majku neviem čo jej v Galante spravili ale muselo to byť niečo hrozne,mňa už dvakrát zobrali hrobárovi z lopaty a som im zato vdacna

 11. Ty kokot.pre Majku luke mal 5 bodnutí.a fetos 1.tak ty doktor z hospital Penta.tak nečuduj sa a narkomani majú viac šťastia ako obyčajný človek.lebo Boh ich chce nechať trpieť na zemi.

 12. A už nepíšte pijicoviny.nechajte ho odísť.bol to dobrý človek.a nevypisujte piii.lebo lachko sa nájde človek čo píše piii.takze už kľud

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img