ISSN 1337-8481

pondelok, 27. mája, 2024

V zime som sa chodila prechádzať okolo tejto krásnej smutnej vŕby a vždy ma mrzelo, že musí žiť v takej špine, ktorú okolo nej urobili ľudia.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Postavili blízko nej smetné koše. Ale aj strom si zaslúži žiť v poriadku a v čistom životnom prostredí, nie? A my okoloidúci si tiež zaslúžime dívať sa na krásu okolo seba. Len nieto toho, kto by to upratal. Mal by to urobiť NIEKTO… 🙂
Tak som si zohnala hrable a zahrala sa na NIEKOHO a okolo tej vŕby upratala. Našťastie tak ako sú ľudia ľahostajní k tým, ktorí robia neporiadok, boli ľahostajní aj ku mne a nikto mi nebránil v upratovaní.
Ešte som mala šťastie, že boli otvorené kontajnery a všetky tie fľaštičky, papieriky, igelitové vrecká, želiezka, cigarety, uzávery z fľašiek, nábytkové diely, vešiaky, som mohla hodiť do kontajnera a konáriky na kopu, ktorú pevne verím, mestské služby tak ako vianočné stromčeky odnesú do kompostoviska.
Najhoršie bolo vysporiadať sa so stavebným odpadom betonmi a kuskami azbestovej strechy. To som zatiaľ nechala na zemi…
Tak a teraz už má vŕba krásny výhľad na práve rozkvitnuté púpavky.
Je jar. Zaslúžime si okolo seba harmonické životné prostredie. Nečakajte na nikoho. Buďte Vy ten NIEKTO. 🙂
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img