ISSN 1337-8481

streda, 22. mája, 2024

Škoda Rapid – nekvalitná verzia zo Slovenska (1986)

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Na svoju dobu vyzerala športovo a mala ambície byť špičkovým výrobkom socialistického Slovenska…

Na novej Škode Rapid 120 sa tachometer pokazil už na ceste majiteľky z Mototechny domov, o týždeň sa pokazilo kúrenie, nedali sa zatvárať dvere, kufor, rozsypala sa spojka a nielenže sa nedali radiť rýchlosti, ale nefungovali ani brzdy. (!!)

Viac z dobových správ socialistickej Československej televízie:

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Žiaľ ani v dnešnej dobe sa nedajú vyrobiť vozidlá bez chýb. (Alebo ich nechcú vyrábať???) Spomeňme si na značku SAAB, ktorá dokonca zanikla, keď ju kúpil GM, spomeňme kvalitatívny úpadok Volva tiež po vstupe akcionárov GM. Spomeňme si na problematické motory TSI z rokov 2010 +- od VW. O čom má byť tento článok, pán Majko? O socializme? Pretože na celom svete sa automobilky potýkali s podobnými problémami. A trvá to dodnes. A bude to len horšie.

  2. Anonym 10. apríla 2023, 21:49
    Nie, táto rubrika sa volá “ Ubolená duša“. Kde boli technológie vtedy a kde sú dnes? Nevadí, že máme modernejšiu techniku, hlavne že má kratšiu životnosť a môžme si ju kupovať častejšie 😂

  3. Trh sa zameriava na zisk a tomu sa podriaďuje aj kvalita. Keby vyrábali kvalitné autá, nebudú sa často kupovať. A to výrobca nechce.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img